niedziela, 11 listopada 2012

Czas na urodę

KINI
Pewnie jak wszyscy chcesz mieć płaski brzuch. Kobiety często się głodzą, bo nie znają kilki przydatnych sztuczek:) A oto one:
 
1. Wciągaj brzuch. Najlepszym ćwiczeniem mięśni brzucha jest ... utrzymywanie ich w napiętej pozycji. Rób to tak często, jak to możliwe.

2. Jedz jabłka. Dzięki nim jelita pracują szybciej i wydajniej.

3. Unikaj bananów. Zawierają bardzo dużo skrobi, która  łatwo odkłada się przez organizm w postaci tłuszczu. A tego nie chcemy:)

4. Nie popijaj posiłków. Płyny rozrzedzają soki trawienne i powodują, że narządy pracują wolniej i razem z tym grubniemy. Lepiej jest wypić szklankę wody przed jedzeniem od tego też schudniemy:)

5.Nie jedz przed snem. Pamiętaj, że w nocy organizm spala kalorie wolniej niż w dzień. To powoduje pojawianie się oponki. Ja osobiście nie jem już po 19 ewentualnie 19:30.

6. Uprawiaj sport. Koniecznie! Musisz dbać o formę, bo bez wysiłku fizycznego trudno o efekty.

7. Stosuj małe talerze Innym sposobem na pozbycie się  kilogramów jest zastąpienie dużych talerzy  mniejszymi. Pozornie wielkość zastawy nie ma znaczenia, naukowcy są zdania, że jemy też oczami. 

8.Śpij dłużej . Ta metoda sprawdzi się w przypadku osób, które przeznaczają na sen zbyt mało czasu. Zdaniem amerykańskich naukowców przedłużając czas snu z 7 do 8 godzin na dobę, można stracić od 2 do nawet 6 kg miesięcznie!

Mam nadzieję, że spodobały wam się rady. Pamiętajcie też o ograniczeniu słodyczy i tłustych posiłków. Prowadźcie zdrowy tryb życia!!!
Prześlij komentarz

Zobacz, gdzie się teraz do nas zagląda :)