FrYzUrKi

 KINI
Ta zakładka będzie o fryzurach


Hej kochani:* Dziś kolejny post o fryzurach. Wreszcie słoneczko:) Ale i tak dziś mam po za szkolną matematykę:( No ale przynajmniej pogoda piękna:)


Mam nadzieję, że wam się spodoba:)
Całuski:*


Hejka kochani:) Ja muszę się dziś dużo uczyć bo jutro zdaje test z historii;/ Życzcie mi powodzenia. Na szczęście tylko jeszcze jutro do szkoły i potem wooolne:) Niestety 4 kwietnia piszemy egzamin:/ Ale może to i dobrze bo rodzice nie będą mogli mi mówić, że zaraz będę miała egzamin i mam się uczyć...:)
           Dziś chcę wam wstawić filmik z kilkoma fajnymi fryzurami na wiosnę:) Wiem, że jej na razie nie widać, ale bądźmy dobrej myśli:DMam nadzieję, że wam się spodobają.

Przepraszam was, że tak długo nie pisałam. To wszystko przez chorobę. Te wahania temperatury, raz wiosna, raz zima;( Dziś wstawię wam film jak zrobić kłosa.
Mam nadzieję, że się wam spodoba:)

Filmik będzie o tym jak zrobić zaplatanica;) Jest to fryzura dla włosów średniej długości lub długich. Szybka i prosta do wykonania:)Życzę miłego oglądania. Całuski:*
Hej kochani. Rozpoczynamy nowy dział na naszym blogu o fryzurach. Dziś zamieszczę wam filmik (autorstwa: stylizacje) jak zrobić koka z wypełniaczem. Jeśli go nie macie to się nie martwcie tak będzie pokazane jak go zrobić ze skarpetki:)
Mam nadzieję, że podoba wam się taki dział. Napiszcie co o nim myślicie.
Buziaczki:*


Brak komentarzy:

Zobacz, gdzie się teraz do nas zagląda :)