czwartek, 4 kwietnia 2013

No..

Niki
Hej kochani, w końcu po tym teście, uff..
Mówi się że ten wychodzi lepiej niż próbny, chyba jest w tym trochę racji.

No ale u mnie to niestety nie koniec, jutro jeszcze kartkówka z dat z historii, a ja prawie nic nie umiem, tak że wpadam tu dosłownie na chwilkę.

Wstawiam zdjęcie mojego kubka;Powinnam zrobić to już dawno bo dostałam go od kolegi na mikołajki, mieliśmy w szkole losowanie i każdy musiał przynieść jakiś prezent, ale wypada że pokazuję dzisiaj xD

Pa wszystkim,
Nat

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Hej wydaje mi sie ze ten blog glownie prowadzi kini i jej posty sa bardziej interesujace o duzo bardzie natalia to chyba jeszcze dziecko stwierdzam to po np tej lamigowce "stworzylam ja w prograie Paint" no sory no ale... posty piszesz zpóźnieniem a wiec no... no to tyle mam nadzieje ze kini bedzie psiac tak jak pisze bo spieprzysz tego bloga natalia

natka karola pisze...

Mi się wydaje że dwie całkiem różne osobowości to fajny pomysł, ale oczywiście nie każdemu musi się to podobać i ja to szanuje:) I dzięki ze uważasz że fajnie pisze.
Całuski kini:*

natka karola pisze...

Cześć! Tu Niki. Dziękuję Ci za szczery komentarz. Chociaż trochę dziwnie się czułam czytając go, no bo, oceniasz mnie, a w ogóle widziałaś jak sama piszesz? Mówisz że ja piszę jak dziecko, a ledwo mogłam się doczytać z tego co Ty napisałaś. Mam Ci wymienić? O proszę bardzo.. hmm.. prograie - czy ja tak napisałam?, zpóźnieniem - wiesz piszę się z opóźnieniem jeśli o to Ci chodziło, psiac - pisać, no w tym to już chyba trudno się pomylić. I jeszcze dużo takich literówek, ale nie będę Ci tu ich wymieniać "odważny anonimku".

Owszem zdenerwował mnie ten komentarz, ale wyraziłaś swoją opinię. Swoją drogą.. wszystkich tak hejtujesz z anonima?

O taką odpowiedź Ci chodziło? Bo myślę że tak, żegnam się z tym blogiem.
Natalia.

Zobacz, gdzie się teraz do nas zagląda :)